Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Medyumlar / İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

Medyum Zaven olarak ben İstanbul Medyum olarak sizlere hizmet vermekteyim. Öncelikle medyum kimdir? bu sorunun cevabını vereyim ondan sonrada kısaca kendimi ve çalışmalarımı anlatacağım. Medyum duru görü sahibi insanlara verilen bir yeteneğin ismidir. Medyum latince kökenli bir kelime olup kelime anlamı itibariyle ortada bulunan anlamına gelmektedir. Burada orta kelimesiyle kastedilen ruhlar dünyası ve gerçek dünya arasında ortada duran ve her iki tarafla da iletişim kurabilen insan anlamına gelmektedir.

Medyumlar normal insanların aksine olayları derinlemesine görme ve yorumlama yeteneğine sahiptirler. Bu sayede sizlere normal gelen olayların asıl sebeplerini öğrenip sizlere bilgi verebilirler. Ruhani varlıklar normal insanlardan farklı yeteneklere sahiptirler. İstedikleri zaman istedikleri yerlerde ortaya çıkabilirler. Bu sayede bilgilere insandan daha hızlı ulaşım sağlayabilirler. Bunlarla iletişim kurabilen bir insanda normal insanlara nazaran daha fazla bilgiye sahip olabilir.

Anlatmaya çalıştığım şey bir ruhani varlık ile iletişim kurarak sizin daha önce kaybolan bir yüzüğünüzün ya da altınınızın nerede olduğunu tespit edebilir. Başka bir yerde sizin hakkınızda konuşulanları duyabilir ve size kimin ne yaptığını ve neden yaptığını öğrenebilirsiniz. Sevgilinizle ayrılmanıza sebep olan kişiyi ve yaptıklarını öğrenebilir, buna göre bir çözüm üretebilirsiniz. ( tabi bu çözümü benden yardım almadan sonlandıramazsınız.)

Sıra geldi kendimi tanıtmaya adım Zaven Garabetyan sizin bildiğiniz şekliyle Medyum Zaven İstanbul doğumlu ermeni asıllı Türk vatandaşıyım. 15 seneyi aşkın süredir İstanbul’da medyumluk hizmeti vermekteyim. Babam ermeni bir papazdır. Bana da din adamı olmam konusunda büyük baskılar yapıldı, fakat ben medyum olmayı tercih ettim. En az papazlar kadar bende insanlara yardım ediyor ve bunun sevabını kazanıyorum. Bu yüzden pek te pişman değilim 🙂 Yapmış olduğum işlere gelince büyü yapma ve büyü bozma konusunda uzmanlık seviyesinde çalışıyorum. Ruhani varlıklar ile iletişim ve onları etki altına alma konusunda da son derece iyiyim. Sağlık sorunlarınızla alakalı sizlere yardımcı olabilirim. (doktor değilim ameliyat yapamam 🙂 sadece üzerinizde bulunan büyülerden ya da cinlerden dolayı bir rahatsızlık yaşıyorsanız çözümlendirebilirim.)

İstanbul Medyum olarak verdiğim bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, istanbul’daki medyum hocalar arasındaki en İstanbul’un en  güvenilir medyum hocasıyım.

About Zaven

Check Also

yalova-medyum-zaven

Yalova Medyum

Yalova Medyum Zaven ile içinden çıkamadığınız bütün sorun ve sıkıntılarda yanınızdadır. Medyum Zaven ermeni medyumlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir