Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Medyumlar / Bursa Medyum

Bursa Medyum

Bursa Medyum olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve piyasada bulunan dolandırıcı medyumların tuzağına düşmemeniz adına bu web sitesini kurma ihtiyacı hissettim. İnsanlar hayatlarının belirli dönemlerinde sebebini bilemedikleri ve içinden çıkamadıkları durumlar ile karşı karşıya kalırlar. Bu gibi durumlarda kimseden yardım isteyemedikleri için güvendikleri bir medyuma başvurarak ondan yardım talep ederler. Bu gibi durumları fırsat bilen sahtekar medyumlar ise kurdukları sahte web siteleri ve facebook hesapları ile bu tür insanları tuzaklarına düşürerek onlardan maddi kazanç elde ederler. Böyle durumların kulağıma gelmesi ve bu tip insanların günden güne artması beni rahatsız etti ve böyle bir web sitesi kurarak insanlara yardım etme ihtiyacı hissettirdi.

Normalde referans yöntemi ile çalışan bir medyumum ama çevremde bulunan insanlar benim ilmimden daha fazla insanın faydalanması ve insanların dolandırılmasını engellemek adına böyle bir web sitesi kurmam konusunda beni ikna ettiler bende medyumluk yeteneğimden daha fazla insanın faydalanması adına böyle bir yola girdim. Kısaca kendimden ve yaptıklarımdan bahsetmek istiyorum. 35 yaşında Mardin doğumlu ermeni vatandaşı İstanbul’da yaşayan bir medyumum. 24 senedir medyumluk yapıyorum. Amaç olarak ilk sırada, insanları içinde bulundukları zor durumdan kurtarmak bulunmaktadır. Çünkü medyumluk yeteneği her insana bahşolan bir yetenek değildir. Bu tanrının bir lütfudur ve lütufu ona layık olarak kullanmak gerekmektedir.

Bunun dışında Musevi bir medyum olduğum için doğuştan gelen büyülere karşı bir merak ve büyü yapabilme özelliğine sahibim. Bu yeteneklerimi medyumluk yeteneğim ile birleştirerek sorunları daha kolay çözüyorum. Büyüleri ailemize ait olan büyü kitaplarından öğrendim. Museviler tarihte en eski büyüleri yapan insanlardır. Bütün toplumlar büyüleri musevilerden öğrenmişlerdir. Yapmış olduğum büyüler ve yaptığım işlemler

Gideni Geri getirme Büyüsü, Papaz Büyüsü, Ermeni Büyüsü, Süryani Büyüsü, Aşk Büyüsü, Başarı Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Soğutma Büyüsü gibi büyüler.

İşlemler ise Cin musallatı, aile içi huzursuzluklar, eşler arası problemler, iş hayatında ki aksaklıklar, şans ve kısmet açma gibi işlemlerdir. Yapmış olduğum işlemler ve büyülerde %100 olumlu sonuç garantisi veriyorum. Bursa Medyum olarak verdiğim hizmetlerden faydalanmak için web sitemde yer alan iletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.

 

About Zaven

Check Also

kayseri medyum

Kayseri Medyum

Kayseri Medyum ihtiyacı olan kişiler için medyum zaven en iyi medyumdur. Çünkü medyum zaven 15 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir