Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Medyumlar / Adana Medyum

Adana Medyum

Adana Medyumu olarak siz değerli insanlar, içinden çıkamadığınız manevi durumlarda bana başvurup bu konularda benden yardım talep edebilirsiniz. 15 yılı aşkın süredir medyumluk hizmet vermekteyim. Adım Zaven İstanbul doğumluyum aslen ermeniyim, papaz bir babanın oğluyum. Küçükken babam gibi din adamı olmam konusunda büyük baskı altında kaldım, yatılı okullarda dini eğitim aldım. Fakat din adamlığı yerine medyumluk yapmayı tercih ettim 🙂 iyiki de bu işi yapıyorum. Çünkü en az din adamları kadar bende insanlara iyilik yaparak Tanrıya hizmet ettiğimi düşünüyorum.

Bu devirde insanlar kolay para kazanma yolu olarak medyumluğu seçmekteler. İnsanların manevi boşluklarından ve onlardan medet ummalarından faydalanan sahtekar medyumlar. Masum insanlardan çeşitli isimler altında paralar istemekteler. Sana büyü yapılmış bu büyüyü bozmak için 300 gram altın gerekiyor. Ya da büyüyü bozmak için 7 tane kurban keseceğim gibi yalanlarla, insanların paralarını alarak umutlarını yok etmekteler. Böyle sahtekarlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Medyumluk bir öğreti değildir arkadaşlar sonradan öğrenme şansınız yoktur. Medyumluğun okulu yoktur. Bir medyumun hakkında bilgilerinde medyumluk eğitimini şu okulda ya da şu üniversitede aldım diye bir bilgi varsa bu medyumun sahtekar olduğunu hemen anlayabilirsiniz.

Ben medyum Zaven olarak büyü bozma, büyü yapma, giden sevgiliyi geri getirme, eşler arası sorunlar, aile içi sorunlar, cin musallatı, şanssızlık, kısmet kapalılığı gibi durumlarda sorunlarınızı çözüyorum. Gerekli durumlarda yaşam koçluğu yaparak hayatınıza olumlu şekillerde yön vermeniz adına size yardımcı oluyorum.

Not: Ermeni Büyüsünü Ermeni bir medyumdan daha iyi yapacağını iddia eden varsa buyursun gelsin 🙂

About Zaven

Check Also

yalova-medyum-zaven

Yalova Medyum

Yalova Medyum Zaven ile içinden çıkamadığınız bütün sorun ve sıkıntılarda yanınızdadır. Medyum Zaven ermeni medyumlar …

One comment

  1. Sizinde dediğiniz gibi herkes medyumluk yapmak istiyor insanların manevi duygularını çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir