Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Hakkımda

Hakkımda

Medyum Zaven olarak 15 seneyi aşkın süredir medyumluk hizmeti vermekteyim. Aslen Ermeni ve Hristiyanım papaz büyüsü, hristiyan büyüsü ve ermeni büyüsü uzmanıyım. Hristiyan bir medyum olarak büyüler konusunda diğer medyumlara nazaran daha iyi işlemler yapıyorum. Gideni Geri Getirme konusunda yapmış olduğum çalışmalarda %100 olumlu sonuçlar almaktayım. Bunun yanında insan psikolojisi ve parapsikoloji hakkında yazılarım ve çalışmalarım mevcuttur.

Babam hristiyan bir din adamı ve küçükken benimde bir papaz olmam konusunda büyük baskılar gördüm. Fakat ben insanlara daha faydalı olacağımı düşündüğüm medyumluğu tercih ettim. Yeteneklerimin farkına 6 yaşında varmaya başladım. Bu yaşlarda rüyamda komşumuzun kolyesinin kaybolduğunu ve nerede olduğunu gördüm. Bu rüyayı neden gördüğüme anlam verememiştim. Fakat ertesi gün komşumuz bize gelip anneme kolyesini kaybettiğini söylediğinde gördüğüm rüya aklıma geldi ve kadına kolyesinin nerede olduğunu rüyamda gördüğüm şekilde söyledim. Gerçekten de rüyamda gördüğüm yere gittiğimizde kolyenin orada olduğunu görünce hepimiz şaşırdık. Ailem benim normal bir çocuk olmadığımın farkında olduklarını ama bunu bana söylemeye korktuklarını söylediler. Ben doğduğum gün evimizin bahçesine kocaman bir ışık yumağı düştüğünü ve bu yumağın 1-2 dakika sonra kaybolduğunu söylüyorlar. Bunu anlattıkları büyük din adamları benim insanüstü yeteneklere sahip olduğumu ve dikkat edilmesi gereken özel bir çocuk olduğumu söylemişler. Bunun yanı sıra rüyamda komşu köyde ölen bir dedeyi gördüm ve onunla konuştum. Yaşım ilerledikçe ruhlar dünyası ile iletişime geçebildiğimi ve rüyalarımda gördüğüm şeylerin gerçekleştiğine şahit oldum. Böyle bir yeteneğin tanrı tarafından bana insanların faydasına kullanmam amacıyla bahşedildiğini düşündüm. Bu şekilde medyumluğa giriş yaptım. Bu zamana kadar sıkıntısı olan, yardıma muhtaç olan bir çok kişiye yardım ettim. Özellikle cin musallatı ve büyüler konusunda son derece iyi sonuçlar elde etmekteyim.

Hayatınızda yaşamınızın herhangi bir alanında iş,aşk,aile yaşantısı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız. Bunu benimle çekinmeden paylaşabilirsiniz. Bütün sorunların çözümü mevcuttur. Yeter ki Tanrı istesin. Esen Kalın.