Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü adından da belli olacağı üzere kişinin ölmesine sebebiyet veren bir büyüdür. Bu büyü kara büyüler sınıfındadır ve ölüm büyüsü yapmak için değişik yöntemler kullanılmaktadır. Genel olarak yapılması tasvip edilmeyen ve zorunda kalmadıkça yapılmayan bir büyüdür. Bu büyüyü yapmak için öncelikle büyüler konusunda uzman bir medyum olmak gerekmektedir. Bunun yanında yanlış yapılan bir ölüm büyüsünün sizi ve büyüyü yaptıran kişiyi etkileyeceğini de unutmamak gerekir. Bu yüzden bu hassas dengeler içinde ritüeline uygun bir şekilde yapıldığı zaman etkili olan bir büyüdür.

Ölüm Büyüsü yaptırmak için öncelikle doğru medyumu bulmalısınız. Medyum Zaven büyüler konusunda uzman bir medyumdur ve ermeni asıllıdır. Ermenilerin büyüler konusunda ki uzmanlığı herkes tarafından bilinmektedir. Medyum Zaven bunun faydalarını görmekte ve sizlerede yaptığı büyülerde göstermektedir. Ölüm Büyüsü yapılırken öncelikle ölmesi istenen kişiye ait bir parça istenir, bu parça saç teli olabilir, kişiye ait bir eşya ya da kişinin vücudundan bir parça olabilir (tırnak,saç,deri) gibi parçalar. Bunun yanında kişinin genel bilgileri adı, anne adı, doğum tarihi ve 1 adet fotoğraf gibi. Bütün bu materyaller alındıktan sonra büyü yapımına geçilebilir.

Ölüm Büyüsünün etkili olması için gereken süre büyü yapılacak kişinin iradesinin güçlü ya da zayıflığına göre azalıp artabilmektedir. Maksimum 21 gün içinde etkisini göstermektedir. Ölüm Büyüsü yaptırmak için öncelikle medyumla bir anlaşma yapmanız gerekmektedir. Ölecek kişinin vebalinin medyum üzerinden alınması ve ölmesi istenilen kişinin ölmesi için mantıklı bir sebep gösterilmesi gerekmektedir. Bu yüzden Ölüm Büyüsü genellikle yapmaktan imtina ettiğim bir büyü çeşididir. Zorunda kalmadığım sürecede yapmayı tercih etmem.

Bu Büyünün yapımı ile alakalı ritüel bilgisi vermeyeceğim. Çünkü evde tek başınıza yapmaya çalışmanız kendi ölümünüze sebep olabilir ve cin musallatına yakalabilirsiniz. Burada paylaşılan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

About Zaven

Check Also

başarı büyüsü

Başarı Büyüsü

Başarı büyüsü; Hayatının her alanında sıkıntılar yaşayan amiyane tabirle elimi neye atsam kuruyor diyen insanlar …

3 comments

  1. Merhaba
    Ölüm büyüsü yaptirmak istiyorum
    Bana ulasirmisiniz cok önemli

  2. Lütfen Bana ulasirmisiniz

  3. Bana ulasirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir