Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Makas Büyüsü

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü en eski zamanlardan beri yapılmakta olan ayırma ve birleştirme büyülerinin başında gelmektedir. Hem ak hem kara büyü olarak kullanılabilen bu büyü sayesinde seven iki kişiyi birbirinden soğutup ayırabilir ya da birlikte olması imkansız olan iki kişiyi birbirine deli divane aşık edebilirsiniz.

Ermeni büyücüler tarafından sıkça uygulanan bağlama ve soğutma büyülerinin başında gelen bir büyüdür. Oldukça etkili bir büyüdür ve yapıldığı andan itibaren hangi amaç için yapılıyorsa etkisini gösterir. İşinin ehli sağlam bir medyum tarafından yapılmadığı takdirde ters tepme özelliği olan bir büyüdür. Ritüel yanlış uygulandığı takdirde ayırma için yapılan büyü bağlılığı arttırır, bağlama için yapılan büyü ise ayrılmaya sebep olur. Bu yüzden büyüler konusunda uzman bir medyuma ya da büyücüye yaptırılması önerilir.

Makas Büyüsünün yapılmasına gelince, öncelikle büyü esnasında okunacak sözler latince sözlerdir. Ayrılmasını ya da birleşmesini istediğimiz çiftin fotoğraflarını ve bilgilerini alıyoruz. Bu bilgiler kişilerin adları, doğum tarihleri, anne adları ve fotoğraflarından oluşur. Alınan bilgiler kişilerin fotoğrafları arka kısmına yazılır. Fotoğrafların ön kısmına ise latince bir dua yazılır. Bunun akabinde fotoğraflar yan yana konur ve üzerlerine bir paslı demir makas bırakılır. Bu makasın şekli büyünün yapılış amacına göre bağlamak içinse kapalı ayırma içinse açık şekilde olmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra yine hangi amaca göre yapılacaksa bağlamk için kırmızı mum ayırmak için ise beyaz mumlar kullanıyoruz. Mumları fotoğrafları koyduğumuz yerin etrafına yuvarlak şekilde diziyoruz. Mum sayımız 7 adet olacaktır. Mumları yaktıktan sonra fotoğrafların etrafında 7 kere dönüyoruz ve her dönüşümüzde ……. sözlerini söylüyoruz. Bu şekilde 7 tur dönerek ritüelimizi tamamlıyoruz.

Yapmış olduğumuz büyü yapıldığı gün itibari ile etkisini göstermeye başlayacak sağlam bir büyüdür. İşini iyi bilen bir medyum tarafından yapıldığı takdirde amacınıza ulaştığınızı göreceksiniz. Unutmadan belirtmelimiyim ki ben ermeni medyum Zaven olarak Makas Büyüsü konusunda son derece uzman bir medyumum. Yapmış olduğum Makas Büyüsü %100 olumlu sonuçlanır.

About Zaven

Check Also

çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü yapılışı bakımından kara büyüler arasında yer almakta olup insanı çok çabuk etkileyen tesirli …

One comment

  1. selam hocam sevdigim kızı geri getirmek istiyorum sevdigim kızla yollarımız tam 8 sene oldu tekrar geri getirebilirmiyiz bu konuda yardımcı olurmusunuz ve hocam sonuc olarak sizce geri getirme şansımız olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir