Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

gideni geri getirme büyüsü

Hepinizin malumudur ki insanlar ilişkilerinde her zaman olmasa da çeşitli nedenlerden dolayı ayrılıklar yaşarlar. Bu ayrılıkların sebebi kimi zaman karşı tarafı istemeyen ailelerin baskısı, kimi zaman ekonomik nedenler, kimi zamanda hayatınıza giren 3. kişilerin aranızı bozmasından kaynaklanmaktadır. İnsanların bu tip durumlarda psikolojisi bozulur ve hayata küsebilirler. Hayatlarında karşılarına çıkan doğru fırsatı kaçırmak istemeyen kişiler böyle durumlarda, Gideni Geri Getirme Büyüsü yaptırmaktadır.

Bu sayede giden sevgiliyi geri getirme, giden nişanlıyı geri getirme, giden eşi geri getirme ya da iden kişiyi geri getirme şansları olmaktadır. Her medyum bu büyüyü yaptığını hem de çok kısa sürelerde yaptığını iddia etmektedir. Kimisi 72 saatte geri getirme büyüsü adı altında, kimisi ise 1 haftada geri getirme büyüsü diyerek bunu yapmaktadır. Böyle medyumlara inanmamanızı tavsiye ederim. Çünkü giden kişinin durumuna ve gittiği sürenin yakınlığı ve uzaklığına göre bu büyünün etki süresi artıp, azalabilmektedir. 2 seneyi geçen ayrılıklarda bu süreç uzamaktadır.

Ben medyum Zaven olarak 15 seneyi aşkın süredir medyumluk yapmaktayım. Ermeni asıllı İstanbul Medyum olarak hizmet vermekteyim. Bu zamana kadar çalışmış olduğum bütün insanlarda olumlu sonuçlar elde ettim. Büyüler konusunda uzmanım, özellikle ermeni büyüsü , süryani büyüsü gibi hristiyan büyüleri konusunda son derece iyi sonuçlar elde etmekteyim. İstanbul’da çalışan tek ermeni medyumum. Ermeni medyum adı altında çalışan ve farklı isimler kullanan insanlara itibar etmeyiniz.

About Zaven

Check Also

çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü yapılışı bakımından kara büyüler arasında yer almakta olup insanı çok çabuk etkileyen tesirli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir