Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

Evlenme büyüsü; Evlenmek isteyipte bir türlü evlenemeyen tam evlenme aşamasına gelip sürekli karşısını bir sorun çıkan insanlar için yapılan bir büyüdür. Bu büyüye ihtiyaç duyan kişilerde sürekli bir sorun çıkar ve evlenme istekleri gerçekleşmez, bunun sebebi ise Üzerlerinde bulunan negatif enerjidir. Buna halk arasında kısmet bağlılığı adıda verilmektedir. Bu kişilerin evlenmesi için öncelikle Üzerlerinde bulunan negatif enerjiden kurtulmaları gerekmektedir. Bunun içinde bu işi bilen profesyonel bir medyum tarafından çalışma gerçekleştirilmesi gerekir. Bu kısmet kapalılığının sebepleri farklı olmaktadır. Bazen kişiye yapılan bir büyü , ya da kişinin üzerinde ki cin musallatı bu konuda etkili olurken, bazen de kişinin yaptığı yanlışlar buna sebep olmaktadır.

Evlenme büyüsü 3 haftalık etki süresi ile en geç etki gösteren büyülerdendir. Çünkü bu büyü sayesinde kişi hayatında biri varsa onunla evlenir. Birisi yoksa da karşısına hayırlı bir kısmeti çıkar ve o kişi ile hayatını birleştirir. Evlenme büyüsünde bilinmesi gereken öncelikli şey buna neyin neden olduğudur. Bunun tespiti içinde kişiye bakım işlemi uygulanması gerekmektedir. Bakım işlemi için gerekli olan bilgiler kişiden alındıktan sonra (adı anne adı doğum tarihi ve 1 adet fotoğrafı) ruhaniler aracılığı ile kişi üzerinde bulunan olumsuz etkilerin nedenleri teker teker bulunarak ona göre bir evlilik büyüsü işlemi uygulanır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu zamana kadar kısmetim kapalı diyen, bir türlü evlenemiyorum diyen, karşıma doğru insan çıkmıyor diyen bir çok kişiyi evlilik müessesine dahil ettim. 24 yıldır medyumluk yapmaktayım ve büyüler konusunda uzman bir medyumum. Musevi kökenli olduğum için, ailemden gelen büyü kitapları sayesinde Türkiye’de en iyi ve en etkili büyüleri yaptığımı iddia ediyorum. Sizin gibi bu tür sorunları yaşayan insanları da bu durumu ispat etmeye davet ediyorum. Bana bu sorunla gelip 3 hafta içinde evlenemeyen olursa bu web sitesini kapatırım. Bir daha da medyumluk yapmam.

About Zaven

Check Also

çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü yapılışı bakımından kara büyüler arasında yer almakta olup insanı çok çabuk etkileyen tesirli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir