Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / En iyi ve En Etkili Büyüler

En iyi ve En Etkili Büyüler

En iyi ve En Etkili Büyüler

Merhabalar öncelikle sizlere kendimi tanıtmak ve ardında yaptığım büyüler hakkında bilgiler vermek istiyorum. Adım Zaven Garabetyan İsrail doğumluyum 35 yaşındayım.  Şu an İstanbul’da yaşıyorum. 15 senedir medyumluk yapıyorum. Musevi asıllı bir medyumum. Büyüler uzmanlık alanım ve büyüler ile insanların hayatlarında onlara zorluk çıkaran her türlü sorunun üstesinden gelebiliyorum.

İnsanlar genellikle yaşantılarında İş, Aşk, Aile ve Özel hayatlarında çeşitli sorunlar ile karşılaşırlar ve çoğunlukla bu sorunların üstesinden gelemezler ve bu sorunlar onları gün geçtikçe daha da dibe çeker. İşte böyle durumlarda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarlar ve bu yardımı da genellikle bir medyumdan yardım isterler. İşte bu tip durumlarda ben ve benim gibi gerçek medyumlar sizlere sorunlarınızı çözmede yardımcı olurlar. Bu konularda her medyum farklı bir çalışma yöntemi sergiler kimisi büyüler ile çalışırken kimisi dualar ile kimiside ruhanilerden yardım isteyerek bu işi yaparlar. Ben genellikle büyü yöntemi ile çalışıyorum. Fakat öncelikle hastalık tespiti için ruhanilerden yardım istiyorum. Öncelikle sorunu olan kişiye bakım işlemi yapılır ve sorun tespit edilir. Bu sorunlar genellikle kişiler tarafından farklı şekilde yorumlanır. Fakat bir medyum buna en iyi teşhisi koyacaktır. Çünkü duru görü sahibi olan medyumlar, normal insanların göremedikleri şeyleri görürler ve olayların altında yatan gerçek nedenleri bulurlar. Sorun tespit edildikten sonra ise ona uygun bir büyü ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz.

İnsanların en sık olarak karşılaştığı sorunlar eş ya da sevgilileri ile yaşadıkları sorunlar, aile içi yaşadıkları sorunlar ve kendi yaşadıkları kişisel problemlerdir. Bu sorunların hepsinin altında sizlerin göremediği manevi durumların etkisi vardır. Bu etkiler kimi zaman musallatlardan ötürü kimi zaman da başkalarının sizin üzerinde yaptırmış olduğu büyülerden ötürü olmaktadır. İşte bu tip sorunların çözümünde ya büyü yapılır ya da yapılan büyüler çözülür. Büyü yapmak ve büyü bozmak kesinlikle tecrübe profesyonellik gerektiren bir olaydır ve herkes tarafından yapılamaz. İşte böyle sıkıntılı durumlarınızda benden yardım talep edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Belli başlı yaptığım ve bozduğum büyüler sırasıyla.

  • Gideni Geri Getirme Büyüsü
  • Papaz Büyüsü
  • Ermeni Büyüsü
  • Musevi Büyüsü
  • Süryani Büyüsü
  • Musevi (Yahudi) Büyüsü
  • Makas Büyüsü
  • Bağlama Büyüsü
  • Aşk Büyüsü
  • Başarı Büyüsü

Yapmış olduğum büyülerin hepsi dünyanın en eski büyü kitabı olan Grimoire Büyü kitabına sadık kalarak yapılan büyülerdir. %100 etkili ve kesin sonuç veren büyülerdir.

About Zaven

Check Also

başarı büyüsü

Başarı Büyüsü

Başarı büyüsü; Hayatının her alanında sıkıntılar yaşayan amiyane tabirle elimi neye atsam kuruyor diyen insanlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir