En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü Yaptırmak İstiyorum !

Herkesin hayatlarında yaşamış oldukları sıkıntıların üstesinden gelmek için uygulamış oldukları değişik yöntemler vardır. Bu yöntemlerden birisi de bu sorunların üstesinden büyü yaptırmak suretiyle gelmektir. Büyüleri gerçekleştirmek için ise bu işi profesyonel olarak yapan uzman medyum ve uzman büyücülerden yardım almaları gerekmektedir. İnsanların büyü yaptırmalarının sebebi, bazı işlerin üstesinden tek başına gelememeleri ya da bir işi yaptıran kişinin belli olmaması içindir. Bu sayede sevmedikleri birine zarar vermek ya da sevmediği bir çifti ayırmak için büyü yaptırarak hem kendini kötü etmez hem de sorunun üstesinden böylece gelebilir.

Bu tip şeylerin dışında insanlar kendilerini daha iyi hissetmek ve hayatlarında yolunda gitmeyen şeyleri de ortadan kaldırmak için büyü yaptırabilirler. Örneğin uzun zamandır evlenemeyen ve kısmetinin kapalı olduğunu düşünen bir kadın bu sorunundan büyüler vasıtalı ile kurtulmak isteyebilir. Ya da uzun süredir aynı iş yerinde çalışan ve hiç bir şekilde bir ilerleme kaydedemeyen bir kişi şansının açılması için ve iş hayatında başarı için büyü yaptırmak isteyebilir. Kısacası insanoğlu başkalarına ve kendilerine irade dışı işlem yaptırarak bu tip sorunların üstesinden gelmek isteyebilir.

Büyü yaptırmak istiyorum, diyen bir kişi googlede bu kelimeyi arattığında bir çok medyum ve büyücü ile karşılaşabilir. Yalnız her büyü yapıyorum diyen kişi büyücü ya da medyum değildir. Büyü yapmak için belirli bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmanızın yanı sıra, medyumluk yeteneği taşımanız ve ailenizde sizden başka 2. bir büyücünün olması gerekmektedir. Çünkü medyumluk doğuştan gelen bir yetenek iken, büyücülük sonradan öğrenilebilecek bir durumdur. Fakat kaş yaparken göz çıkarmak dediğimiz durum ile karşı karşıya kalmamanız için büyü yaptırmak istediğiniz kişinin hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmalı ve doğru seçim yapmalısınız.

Yoksa kötü sonuçlar ile karşılaşabilir ve hayatınız boyunca düzelmeyecek kalıcı sorunlara maruz kalabilirsiniz. Büyüler yanlış yapıldıklarında hangi amaç için yapılıyorlarsa tersi şekilde sizi etkileyebilirler. Örneğin birine yaptırdığınız ayrıma büyüsü yanlış yapıldığı zaman sizi eşinizden ayırabilir ya da ayırmak istediğiniz kişileri tam tersi şekilde bağlayabilir. Bu yüzden işinde iyi olan ve özellikle ermeni olan büyücü ve medyumlara büyü yaptırın.

About Zaven

Check Also

boşanma-büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü karşılıklı sevgisi bitmiş ama yinede alışkanlıklarından dolayı karısını ya da kocasını terketmek istemeyen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir