Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü karşılıklı sevgisi bitmiş ama yinede alışkanlıklarından dolayı karısını ya da kocasını terketmek istemeyen çiftlerin birbirinden ayrılmasında yardımcı olan bir büyüdür. Bu büyü ile size zorluk çıkaran karınız ya da kocanızı tek celsede boşanmaya ikna edebilirsiniz.

Evlilik zor bir müessedir. İki tane birbirini tanımayan insanın aynı ev içinde yaşamaya başlaması ve birbirine adapte olması gerçekten zor bir süreçtir. Bazıları bu süreci atlatırken, bazıları ise bu süreçten yara alarak çıkar ve evlilik onlar için ızdırap hale gelir. İşte böyle durumlarda kimi zaman inatçı bir koca, kimi zaman ise inatçı bir kadın eşinden ayrılmak istemez. Evliliklerinin kötü gittiğini bildiği halde ne bunu kurtarmak için bir çaba gösterir ne de çaba gösteren kişiye bir destek verir. Bunun aksine karısını ya da kocasını yanında ister. Bu da yıpranmış olan ve bıkkınlık içinde bulunan eşi iyiden iyiye çıldırtır. Böyle durumlarda işini iyi yapan bir medyumdan yardım isterseniz bu medyum sizi bu kötü giden evlilikten kurtaracaktır.

Boşanma büyüsü yapmak için çiftin beraber çekilmiş bir fotoğrafı alınır ve arkasına çiftin bilgileri safran mürekkebi ile yazılır. Bu fotoğraf büyüyü yapacak kişi tarafından ortadan ikiye ayrılır. Ayırma işlemi yaparken dikkat edilecek husus fotoğrafta bilgilerin kişilerin bulunduğu kısma tam olarak gelmesi ve yırtma esnasında yazılara herhangi bir zarar gelmemesidir. Yırtılan fotoğrafta ayrılmak istemeyen kişinin bulunduğu kısım, ayrılmak isteyen kişinin bulunduğu kısıma ters gelecek yani fotoğraftaki yüzü yere bakacak şekilde tutturulur (uhu, bant, su,tutkal,) Ondan sonra fotoğraf bu şekilde içinde ermenice duaların ve tılsımlı sözlerin yazılı olduğu beyaz bir kağıdın içine konur. Bu kağıt alınarak bir ağaç kökünün dibi kazılır ve kağıt buraya gömülür. Gömme esnasında …… sözleri söylenir.

Bu büyü maksimum 21 günde etkisini gösterir ve sizden ayrılmak istemeyen eşiniz sizi terk etmek ister. Hem de bunu sizden bir şey beklemeden kendiliğinden yapar. Boşanma Büyüsü artık evliliklerinin sonuna gelmiş evlilikleri sadece birlikte yaşamaktan öteye gidememiş kişiler için yapılmalıdır. Birbirini seven çiftleri ayırmak için kullanılması kesinlikle sakıncalıdır.

About Zaven

Check Also

çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü yapılışı bakımından kara büyüler arasında yer almakta olup insanı çok çabuk etkileyen tesirli …

One comment

  1. Siz musluman degilsiniz sanirim.yanlis anlamayin meraktan soruyorum.ben sunni muslumanim.bizde yasak olan buyuyu siz nasil ogrendiniz.benim evliligim iskence gibi ailem dahil kimseden destek alamiyorum eşim zulmediyor ama asla anlasmali bosanmiyor.caresizlikten boyle bir yola basvursammi diye dusundum artik.KESIN sonuc aliniyor mu .bir de ucret ve yöntem bilgisi verseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir