Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Başarı Büyüsü

Başarı Büyüsü

Başarı büyüsü; Hayatının her alanında sıkıntılar yaşayan amiyane tabirle elimi neye atsam kuruyor diyen insanlar için yapılan büyülerden birisidir. Biraz daha detaylı anlatacak olursam, İş yerinde 10 yıldır yerinde sayan atama alamayan ya da mevkisinde yükselemeyen, Ticaret hayatında bir türlü istediği atılımı gerçekleştiremeyen insanlar için yapılan en iyi ve en etkili büyülerdendir. Başarı büyüsü sayesinde hayatı değişen insan sayısı oldukça fazladır.

İnsanların hayatlarında istedikleri şeyleri yapamamasının sebepleri dünya üzerinde bulunan enerjilerden kaynaklıdır. Bu enerjiler pozitif ve negatif olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Pozitif enerjiler insanları olumlu yönde etkilerken negatif enerjiler ise insanları olumsuz yönde etkiler. Bir insan söylediğim konularda muzdarip ise üzerinde negatif bir enerji yüklüdür ve her şey istediği gibi gitmez. Bu negatif enerjileri kaldırmak için ise çeşitli işlemler yapılabilir ve bunlardan biriside Başarı Büyüsüdür. Bunun dışında insan üzeridne ki negatif enerjinin diğer bir sebebi de insanların göremediği fakat varolan cinlerin insanlara musallat olmasından kaynaklanmaktadır. Cin musallatı kimi zaman büyüler ile insana yansıtılır kimi zaman ise insanların yapmış olduğu yanlış hareketlerden dolayı insanlara yansır. Bu musallatlarda insanların hayatlarında başarılı olamamasına neden olan sebeplerdendir. Büyülerde hayatınızın gidişatını değiştiren şeyler arasındadır. Size yapılacak olan bir kara büyü ile kısmetiniz bağlanabilir.

Başarı Büyüsü yapılmadan önce kişiye öncelikle bakım yapılması gerekmektedir. Bakım da bu negatifliğin asıl sebebi bulunup ona göre işlem uygulanmalıdır. Ben medyum Zaven olarak 24 seneyi aşkın süredir medyumluk yapıyorum ve yapmış olduğum çalışmalar arasında Başarı Büyüsü de bulunmaktadır. Bu zamana kadar bana bu tür şikayetler ile gelen insanlara yardımcı oldum ve çalışma yaptım. Yapmış olduğum çalışmalar sayesinde hayatı değişen insan sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden bu tür şikayetlerinizde çekinmeden bana yazabilir ya da telefonla bana ulaşabilirsiniz.

About Zaven

Check Also

çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

Çingene Büyüsü yapılışı bakımından kara büyüler arasında yer almakta olup insanı çok çabuk etkileyen tesirli …

3 comments

  1. Lütfen bana ulaşır mısınız

  2. Merhaba Ben bi sinav kazanmak istiyorum ama sürekli kaybediyorum bana yardimci olurmusunuz lüften
    14.08.2018 tekrar Sinais girecem.
    Lüften bana yardimci olun.
    Iyi aksamlar

  3. Merhaba ben bir türlü ders çalışamıyorum dersimde başarılıyım fakat bunu ders çalışarak pekiştirmem gerek bana yardımcı olabilir misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir