Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Blog / Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Ücretsiz bakım yapan medyumlar arasında en iyisi olarak yaşamış olduğunuz durumları ve bunların sebeplerini sizlere söylüyorum. Kısmetiniz açık mı ? Üzerinizde Büyü Var mı ? Cin Musallatı Var mı? gibi soruların cevaplarını sizlere ücretsiz bakım yaparak veriyorum. Medyumlar bakımları genel olarak ücretli yaparlar. Özellikle piyasa medyumları sizlerden bakım karşılığı 50 tl ile 200 tl arasında değişen fiyat tarifesi uygulamaktadırlar. Medyum Zaven olarak benim onlardan farkım yapmış olduğum bakımların ücretsiz olmasıdır.

Yapılan ücretsiz bakımlar sayesinde gelecek zamanlarda daha büyük sorunlara sebep olacak şeylerin önceden görülerek önlem alınması sağlanır. Kişi eğer bakımda çıkan sonucu düzeltmek isterse medyuma bunu söyler ve medyum bakımda çıkan sonuca göre ona işlem uygular. Medyum Zaven olarak ben 15 seneyi aşkın süredir medyumluk yapmaktayım ve bu zamana kadar binlerce insan bakımlar uyguladım. Bu bakımlarda çıkan sonuçların hepsi doğru çıktı ve bu sayede herkes tarafından tanına bir medyum haline geldim.

Bakım yaptırmanın avantajlarını size bir örnekle anlatacağım. Örneğin işleriniz yolunda gitmiyor, bunun sebebini bilmiyorsunuz ve beni arayarak ücretsiz bakım yapmamı istediniz. Bende size bakım yaptım ve bu bakım sonucunda size üzerinizde büyü olduğunu ve bozulması gerektiğini söyledim. Eğer bakım yaptırmasaydınız üzerinizde büyü olduğunu bilemeyecek ve zamanla büyünün sizin üzerinizde daha büyük etkiler bırakmasını engelleyemeyecektiniz. İşte ücretsiz bakım sayesinde hastalığınızı önceden teşhis ediyor ve tedavilere başlıyoruz. Bu sayede hastalık ilerlemeden önlemini alıyoruz.

Ücretsiz bakım yaptırmak için sizlerden bir takım bilgiler istiyorum. Fotoğrafınız, adınız, anne adınız ve doğum tarihinizi bana verdiğiniz takdirde sizlere ücretsiz bakım uygulayabiliyorum. Lütfen bakım ve falı birbirine karıştırmayınız. Fal günahtır bakımın ise herhangi bir günahı yoktur. Fal gayb’tan haber vermeye çalıştığı için Tanrıya isyan etmektir. Çünkü geleceği tanrıdan başka kimse bilemez. Bakım ise içinde bulunduğunuz durumun sebebini sizlere söyler.

About Zaven

Check Also

medyum

Medyum

Medyum kelimesinin bütün sitelerde gördüğünüz standart bir tanımı var. Bu tanıma göre medyum kelimesi latince …

2 comments

  1. Mrblar ben yildizname baktirmak istiyorum yardimci olabilirmisnz

  2. Birisini özümdən uzaqlaşdirmaq tez bir zamanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir