Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Blog / Şifa Veren Medyum

Şifa Veren Medyum

Şifa Veren Medyum 

Bu sınıf üyesi medyumlar tıp biliminin çare bulamadığı hastalıklar için kendilerine özel metotlar ve kendi hazırladıkları özel ve bitkisel ilaçlar ile kişilerin rahatsızlıklarına son veren medyumlardır. Bu medyumlar ayrıca vücutlarında bulunan enerji ile dokundukları yerlerde ki eklem ağrılarına da son verebilirler. Bu yüzden bu tip medyumlara şifa veren medyumlar denilmektedir.

Medyum Zaven olarak ben şifa veren medyum sınıfında bir medyumum ve hazırlamış olduğum kendime has bitkisel ilaçlar ile tıp biliminin yetersiz kaldığı noktalarda hastaların dertlerine derman oluyorum. Bu zamana kadar doktorlardan hastalıklarına bir çare bulamayan insanlara yardımcı oldum ve olmaya da devam ediyorum. İksir adını verdiğim bitkisel karışımlar ile hastalıklara çare oluyorum. Bu iksirleri atalarımdan öğrendiğim özel yöntemler ile yapıyorum. Biliyorsunuz ki bundan binlerce sene önce tıp bilimi daha gelişmemişti ve bugün ki kadar ileri bir teknoloji yoktu insanlar rahatsızlıklarını gidermek için doğada bulunan şeylerden faydalanıyordu. Bunlar genelikle bitkiler ve doğada bulunan diğer canlılar oluyordu.

Kanser gibi amansız hastalıklara bile bundan bin yıl önce bu karışımlar ile çözüm bulunuyordu. Alternatif tıp adı verilen bu çalışmalar sayesinde bir çok insan eski sağlığına geri kavuşuyordu. Günümüzde ise dünyayı ele geçiren ilaç furyası ekonomik kaygılarıyla bu alternatif tıpın gelişmesini istemiyor. Bunun içinde hastalıkları tamamen iyileştirmeyen ve sadece geciktiren ilaçlar üretiyorlar ki insanlar bu ilaçlara bağımlı olarak yaşasın istiyorlar. Bunun yerine benim gibi şifa veren bir medyuma gelerek hastalıklarınıza kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz.

Bunun dışında bazen cin musallatı dediğimiz olaylar yüzünden insanlar sağlık sorunları yaşamaktadır. Bununda önüne geçmek elimizde çünkü ruhaniler ile bağlantı kurabiliyor ve bu tip musallatların önüne geçerek baş ağrısı, sırt ağrısı, omuz ağrısı ve migren gibi hastalıklara çare bulabiliyorum. Böyle sıkıntılarınız varsa benimle irtibata geçebilir ve benden yardım talep edebilirsiniz.

About Zaven

Check Also

medyum-tavsiyeleri

Medyum Tavsiye ve Medyum Önerileri

Medyumluk insanlığın varoluşundan beri süregelmekte olan bir yaşam biçimidir. Medyumluğu meslek haline getirenler ise insanlardır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir