Medyumlar
Medyum
Gvenilir Medyum aryorum
stanbul Medyum
Medyum
Medyumlar
stanbul Medyum
Ankara Medyum
zmir Medyum
Mardin Medyum
En Yeni Yazılar
Home / Blog / Medyum

Medyum

Medyum kelimesinin bütün sitelerde gördüğünüz standart bir tanımı var. Bu tanıma göre medyum kelimesi latince “medium” kelimesinden dilimize geçmiş ve anlam itibariyle “ortada” bulunan anlamını içeriyor. Burada ortada kelimesi ile anlatılmak istenen, ruhlar dünyası ile yaşadığımız dünya arasında bağlantı kurabilen kişidir. Medyumlar ruhlar ile bağlantı kurabilirler. Ölmüş bedenlerden çıkan ruhlar ile normal insanlar bağlantı kuramazken, medyumlar bu ruhlar ile iletişime geçip konuşabilirler.

Medyumlar bunun dışında dünya’da varlıkları insanlardan önceye dayanan ruhani varlıklar olan cinler ile de iletişim kurup onları kontrol edebilme yeteneğine de sahiptirler. Bu sayede bir çok sorunda cinlerden yardım isteyerek sorunların çözülmesini daha da kolaylaştırabilirler. Medyum kelimesi günümüzde insanlar tarafından farklı algılanmakta ve falcı,büyücü isimleri ile de anılmaktadırlar. Bu insanların düştüğü büyük yanılgılardandır. Falcılar gelecek hakkında sizlere tahminlerde bulunmakta ve günaha girmektedirler. Çünkü geleceği yalnızca Tanrı bilebilir. Büyücüler ise dini bilgisi olmayan sadece şeytani işler ile uğraşan kişilerdir. Zaten falcıların ve büyücülerin çoğuda sahtekar insanlardır. Medyum yapı itibariyle tanrı tarafından seçilmiş özel bir insandır. Normal insanlarda olmayan yetenekler onlara bahşedilmiştir.

Medyumlar bu yeteneklerini insanların iyilikleri doğrultusunda kullanmalıdır. Günümüz medyumları bu yeteneklerini kötüye kullanmakta ve şeytanla işbirliği yaparak yeteneklerini amaçları doğrultusunda kullanmamaktadır. Gerçi bunu yapan kişilere medyum yerine şarlatan kelimesi kullanılabilir. Çünkü medyumluğu meslek haline getirmiş ve bundan maddi kazanımlar elde eden kişilerin çoğu dolandırıcı ve şarlatandır. Medyum olunmaz arkadaşlar, medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir. Sonradan kazanılmaz, eğitimi yoktur. Eğitim sadece ilmi konularda verilebilir. Medyumluk eğitimi aldığını iddia eden kişide yalancıdır.

Medyumluk geçmişten günümüze devam etmekte ve insanlık bundan faydalanmaktadır. Medyumlar insanlığa faydası dokunabilecek her alanda yardım alınan kişilerdir. Şu an fbı,cia,kgb gibi gizli servislerin kendi bünyelerinde bulndurdukları kadrolu medyumları bile vardır. Hatta Usame Bin Ladin’nin yerinin tespit edilmesinde medyumlardan yardım alındığı ve bu sayede bulunduğu doğrudur. Ülke liderleri bile medyumlardan bilgi almakta ve ülkelerinin kaderlerini belirleyecek atılımları bu doğrultuda yapmaktadır.

Günümüz medyumları büyü bozma, büyü yapma, parapsikoloji, insan psikolojisi gibi alanlarda uzman kişilerdir. Tabi ki burada önemli olan doğru ve gerçek medyumu bulmak. Umarım sorunlarınızı çözmek için doğru ve gerçek medyumu bulursunuz.

About Zaven

Check Also

medyum-tavsiyeleri

Medyum Tavsiye ve Medyum Önerileri

Medyumluk insanlığın varoluşundan beri süregelmekte olan bir yaşam biçimidir. Medyumluğu meslek haline getirenler ise insanlardır. …

One comment

  1. Gercekten uzman bir medyum bende papaz büyüsü calismasi yapitiriyorum sonuclar simdiden etkili medyum Zave ngözü kapali. Tafsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir